Dom

Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited.

Profil firmy
Znajduje się w Shenzhen, Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Dzięki fabryce ponad 10000 , z nowoczesnym warsztatem dla biura badawczego, laboratorium, elektronicznego przetwarzania, montażu, regulacji i starzenia się, ChinaStar zapewnia zdolność produkcyjną do 50000M2 wyświetlacz LED dla wszystkich typów rocznie i jest w stanie dostarczyć jeden pakiet usług dla naszych Klienci od konsultanta, produkcja, dostosowanie i test, szkolenie po obsłudze.


ChinaStar produkuje pełen zakres wyświetlaczy LED, w tym na zewnątrz kolorowy wyświetlacz LED, wewnętrzna seria LED, wyświetlacz LED, ekran LED, wyświetlacz diodowy LED i wewnętrzny wyświetlacz LED pojedynczy / dwukolorowy, elastyczny wyświetlacz LED, szyba Wyświetlacz LED, fasada medialna itp. Produkty z wyświetlaczem LED naszej firmy sprzedawane są na całym świecie, na przykład w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Australii, Rosji, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Z wyjątkową jakością, rozsądną cenę i doskonałą obsługę po sprzedaży, ChinaStar uzyskał uznanie i wysoką reputację od naszych klientów.

ChinaStar pozytywnie stosuje ochronę środowiska i oszczędność energii. W 2009 roku opracowaliśmy odkryty wyświetlacz LED SMD z powodzeniem - jasność, ekstrakcję cieplną i wodoodporność oraz niedoskonałości tradycyjnego wyświetlacza LED o małym kącie widzenia, niejednolitego koloru modułu, dużego zużycia energii, nadwagi i tak dalej. W 2010 roku firma ChinaStar przedstawiła produkty LED Media Facade jako elastyczny pasek wideo LED, wyświetlacz LED przezroczysty wyświetlacz, przednia fasadę serwisową LED, wyświetlacz ledu solarnego, który przyciąga oczy partii i zyskuje bardzo dobry komentarz od ekspertów i słuchaczy.

Od swojego powstania firma ChinaStar nalega na założenie budowy pierwszej klasy marki o najwyższej jakości i usług, zapewniając kompleksowe rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu, w tym rządów, hoteli, stacji, stadionu i tak dalej. Oprócz posiadania kilku niezależnych technologii podstawowych i patentów, ChinaStar najpierw zbudował standard przedsiębiorstwa, który skutecznie promuje zdrowy rozwój chińskiego przemysłu wyświetlaczy LED, a następnie, ChinaStar podejmuje partie projektów wysokiej jakości w kraju i za granicą.

Serdecznie witamy klientów z całego świata, aby skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji i cieszymy się na nawiązanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami na całym świecie.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Historia Chin

ChinaStar: z roku na rok

2015 r

Wprowadzenie produktów i wiadomości:

 • ChinaStar wprowadza nowy system sterowania, który steruje aplikacją mobilną z rozszerzeniem Wifi na plakaty plakatowe
 • ChinaStar wprowadza Front Service LED Video Media Fasada jako P10, P16, P20
 • Następna generacja ChinaStar UltraRes Series 4K wyświetla p1.6, p1.9, p2.0
 • P3 P4 Plakat plakatowy na zewnątrz, P6 Plakat z plakatem szklanym.
 • ChinaStar ogłasza moduł z przodu Otwórz DIP P10 P16 SMD P8 P10 P16

2014 r

Wprowadzenie produktów i wiadomości:

 • ChinaStar wprowadza P8 P10 P16 IP68 Wodoodporny szklany wyświetlacz LED.
 • ChinaStar wprowadza P3 P4 Outdoor Led Display o jasności ponad 6000 nm.
 • ChinaStar wprowadza na rynek P3.91 P4.81 P6.25 Wynajem na zewnątrz odlewanego odlewania.

2013

Wprowadzenie produktów i wiadomości:

 • ChinaStar ogłasza wyświetlacz półprzewodnikowy Glass P6 P8 P10 P16 P16
 • ChinaStar ogłasza oszczędność energii na zewnątrz Led Display P10 i P16, które mogą zaoszczędzić około 30% mocy niż tradycyjny wyświetlacz LED.
 • ChinaStar ogłasza interaktywną platformę wideo P8 P10.

2012

Wprowadzenie produktów i wiadomości:

 • ChinaStar Przeniesiono do nowego obszaru Przemysłu, który zajmuje ponad 20 000 metrów kwadratowych, z których każdy miesięcznie przekracza 6000 metrów kwadratowych Led Display Output.

2011

Wprowadzenie produktów i wiadomości:

 • ChinaStar ustanowiony przez kilka firm, które są z servial lat doświadczenia w dziedzinie wyświetlaczy LED.
 • ChinaStar zaczynają duże inwestycje z modułem wyświetlacza LED dla wszystkich wydań biurowych i Outdoor Serials, a transakcje prowadziły projekty wystawowe z partnerem zarówno na terenie śródlądowym, jak i oveseas.
Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited.
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : ChinaStar

Ilość pracowników : 380~420

Coroczne wyprzedaże : 45000000-50000000

Rok założenia : 2011

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Pełny panel LED na sprzedaż dobra jakość Pełny panel LED na sprzedaż dobra jakość Pełny panel LED na sprzedaż dobra jakość Pełny panel LED na sprzedaż